Rrëfimi +18/ Ja çfarë më bëri kamerierja në banjën e burrave

07:54 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

Kjo është një histori e imja personale që më ka ndodhur. Është 100% e vërtët. Mu desh të ikja për Librazhd që të merrja një porosi. Hipa në një taksi dhe u nisa për në Librazhd… Bënte një vapë e tmerrshme por isha i detyruar të shkoja.

Arrita në vend por miku që duhet të takoja nuk kishte ardhur akoma. I bie telefonit të tij por del i fikur. U merzita shumë, s’dija ç’të bëja e ku të vija. Shikoj reth e rotull dhe vendosa të ulem në një fast-food të ha diçka, sepse nuk kisha ngrënë darkë.

Vjen kamarjerja të marë porosinë unë ngre koken dhe u shtanga përnjëresh… ç’të shikojë para meje del një vajzë me flokë të zinj me një trup paksa elegant por me ca forma që të rënqethej mishi.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400