Rrëfimi/ Vjehrra më futi tek dhoma e saj ndërsa gruaja flinte dhe…

12:37 / E mërkure, 18 Tetor 2017

 

Vjet nusja ishte shtatëzanë dhe lindi para vitit të ri, dhe si çdo mashkull që në këtë periudhë nuk bën shume seks edhe unë kisha mbetur pak hollë.

Kishte ardhur vjehrra tek une si rrallë herë për të ndihmuar të bijën, dhe hyri në dhomën e miqve për tu ndërruar të bënte ndonjë punë unë po sistemoja diçka në koridor kur shoh që derën e kish lenë pak hapur, dhe kishte kthyer kurrizin e po zhvishej.

Unë beja sikur sistemoja e shikoja vjerren sme kish ndodhur ta shihja me te brendeshmet e saj qe mu duken aq seksi, ajo e kuptoi se po e shikoja dhe beri nje perkulje para duke me dhene nje shkelje syri ne momentin qe me pa.

Ma beri me shenje te futesha ne dhomen e miqve po cte beja nusja po flinte ne dhomen e gjumit e nuk doja te gjente surpiza por thash ne dreq te veje cte doje keshtu?

U futa ne dhomen e miqve pa zhurme dhe pash syte e saj qe shkeqenin, urdhero i thashe ke ndonje problem Katerina, po ashtu e qeshur mu pergjigj, jo Elidon problem ke ti qe ke kohe qe ske bere gje te kam vene re se ne prani te cdo femre zgurdullon syte e fillon ferkohesh duke u fshehur.

Kam nje ide me tha para se te na felliqesh me ndonje qe mund te te sjelle problem me vone me mire shfrhu tek une fundja mamaja e sat shoqe jam kemi nje gjak keshtu lirohesh edhe ti nga ky epsh qe te ka pushtuar.

Katerina eshte 53 vjec por nuk i tregon vitet, e nderkohe qe une skisha mbledhur veten nga fjalet e saj ajo më hodhi në krevat dhe filloi të më zhvishte me të gjithë forcën e saj.

Aty harrova gjithçka por ju dhashë i gjithi vjehrrës time.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400