Rrëfimi i zyrtarit të Ferizajt: Me 10 euro kënaqem me femrën në motel

12:07 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

“Motelet e seksit” janë shtuar aq shumë vitet e fundit në Kosovë, sa mediat flasin për një industri të vërtetë që iu mundëson klientëve privatësi të plotë, pasi nuk kërkojnë identitetin e tyre.

Gazeta sjell historinë e një zyrtari që kohën e pushimit në punë zgjedh ta kalojë në një nga këto motele me të dashurën, që e ka njohur para disa muajsh. “E kemi gjetur një vend të mirë atje, rrugës për në Ferizaj…”, thotë ai.

“Këto motelet na shpëtuan. Me 10 euro e ke në dispozicion për disa orë. Dhe nuk bëhesh telash me ta lëshu banesën askush. Baheshim telash duke shku nëpër dosta e studenta”, rrëfen më tej zyrtari.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400