Shenjat e horoskopit që përjetojnë fantazi të tepruara seksuale

10:04 / E martë, 13 Shkurt 2018

5 janë shenjat e horoskopit që nuk i zë gjumi natën pasi mendja e tyre është e mbushur me fantazi të tepruara seksuale.

Gjumi nuk është problem për këto shenja pasi lodhjen e ushqejnë me mendime të çastit dhe imagjinata të situatave epshore.

Nuk ka rëndësi nëse ditën tjetër do u duhet të zgjohen që herët për të shkuar në punë, ata janë të dobët përballë ndjesive të tyre, shkruan joq.

Kjo përbën gjithnjë një problem të madh për këto shenja pasi bien pre lehtazi e mendjes së tyre.

Binjakët
Virgjëresha
Gaforrja
Demi
Ujori

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400