Shokon hoxha Shefqet Krasniqi! Kush tradhton duhet të mbytet me … në publik!

20:02 / E mërkure, 18 Tetor 2017

 

Një tjetër deklaratë e rendë e Hoxhës së akuzuar për terrorizëm Shefqet Krasniqi.

“Nëse në islam një i/e martuar tradhton,sipas ligjit të meshirshem dhe të drejt të Allahut ai person duhet të mbytet me gurë”

Hoxha nuk ndalet me kaq!  Ai fton në menyrë indirekte xhematin që të mos frekuentojnë Universitetin e Prishtinës,pasi sipas hoxhës, ai e lufton islamin nëpërmjet lëndeve qe studiohen aty si p.sh filozofia dhe juridiku.

Për më tepër shikoni  videon.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400