Shokon transgjinori nga Vlora: Si më kapi mami duke bërë seks në ballkon me djalin e komshijes

23:32 / E premte, 20 Tetor 2017

 

Endra , transgjinori nga Vlora, që ka mbërritur në studion e “Zonë e Lirë” për të kërkuar ndihmë financiare që të kthehet në femër ka befasuar të gjithë me një rrëfim të pazakontë, që ka lënë me gojë hapur të gjitë.

Ai, që pretendon se është një femër e lindur në një trup mashkulli, ka treguar se një nga momentet më të vështira që ka kaluar në jetë, ishte ai kur mami e kapi duke bërë seks me djalin e komshijes, shkruan syri.net

 

“Unë isha frikacake. Më gjuajti ai i pari”, tregon “Endra” se si nisi ngjarja në një kohë kur ishte më i vogël se sa 15 vjeç.

Por ndërsa po bënin seks në ballkon, ata i kapi mami i “Endrës”, e cila e tronditur nga ajo që pa, e rrahu shumë fort Endrën me petsit (shkopit që bëhen fletët e petës).

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400