Si u pëlqen seksi femrave? Djema do të habiteni nga përgjigjia e tyre

11:05 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Kur vjen puna tek seksi, të gjithë kanë ato dëshirat e tyre apo preferencat e çuditshme. Por e dini se çfarë u pëlqen femrave dhe djemtë mendojnë se ato nuk e dëshirojnë?!

Sipas një studimi të botuar në britaniken “The Sun”, rezultoi se pjesa më e madhe e femrave të marra në shqyrtim, u pëlqente seksi i dhunshëm me partnerin përkatës.

Lojërat e skllavërisë, prangat, gjuajtjet e lehta, mbyllja e syve, ishin disa nga alternativat që ato listuan në krye. Edhe pse duket e çuditshme, rezulton se vajzave u pëlqejnë këto sjellje seksuale në disa situata të caktuara.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400