Trend i ri joga të zhveshura komplet (Foto)

15:34 / E premte, 20 Tetor 2017
Ka shumë metoda që rekomandohen për të larguar stresin.
 
Por njëra prej tyre po njeh rritje të ndjeshme.

Bëhet fjalë për jogan e zhveshur.

 Ky trend i ri fitness-i ka nisur nga instruktorja Rosie Rees në Australi.

Ajo ka ngritur klasa joge në mbarë vendin.

Të pranishmet nuk e kanë problem që të zhvishen plotësisht.

30-vjeçarja thotë se këto ushtrime nudo kanë për qëllim të frymëzojnë femrat që të vlerësojnë trupin e tyre, pavarësisht formës apo peshës.

Rosie thotë se kjo praktikë është një terapi e vërtetë.

Ajo përmirëson ndjeshëm gjumin, rrit vetëbesimin dhe përmirëson jetën seksuale.

         

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400