U strehua në qendrën sociale në Tiranë, ja çfarë bën amerikani i pastrehë (Video)

11:30 / E mërkure, 11 Janar 2017

Ky është djali amerikan, i cili dy ditë më parë u strehua në një nga qendrat sociale në Tiranë.

Trevor u gjet ditën e diel tek rruga e “Kavajës” në Tiranë, teksa i binte kitarës për të fituar për para.

Thjeshte një djalosh artist, të cilit i pëlqen të promovojë veten nëpër udhët e Botës me kitarën e tij, që nuk e ndan nga vetja.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400