Uau, femrat e pasura nxjerrin ‘zogun’ dhe… +18

19:04 / E hëne, 13 Nëntor 2017

 

Duan vemendje apo jo, VIP-et e Hollywood-it dijnë mirë se si të tërheqin vemendjen dhe të kthejnë kamerat drejt tyre.

Të ftuara në aktivitete të ndryshe, apo nën efektin e një gote alkool, këto femra janë treguar të pakujdesshme dhe kanë treguar “zogun” e tyre.

Kuptohet se kjo është përfolur shumë në media dhe është shoqëruar si një “skandal” rozë ku fansat janë qerasur me foto intime të tyre.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400