I ulet në gjunjë të dashurës dhe i propozon martesë, përgjigjja e saj me lot në sy i shokon të gjithë

10:37 / E diell, 18 Shkurt 2018

Një djalë kishte menduar deri në detaje se si të realizonte propozimin për martesë që do t’i bënte të dashurës së tij. Por ai nuk kishte menduar se ajo mund ta refuzonte. Videoja kur vajza i tha jo propozimit të të dashurit të saj për martesë është bërë virale.

Në pamjet filmike shihet djali që ulet në gjunjë dhe i ofron të dashurës një buqetë me trëndafila.

Ajo merr trëndafilat, por kur ai nxjerr një unazë martese, vajza tund kokën dhe qan.

Më pas e dashura largohet nga skena me lot në sy duke i thënë “jo” propozimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400