Une Marigona nga Fshati Maqedonis.. Historia ime kjo:Pallohem me Lemin sepse me zuri me nje plak ne…

21:49 / E shtunë, 12 Gusht 2017

 

Tung jam Marigona nga nje fshat i maqedoni./Kisha nje dashnor plak ne fshat dhe dolem te fushat per tu palluar filliam te palloheshim me vinte te bertas por e baja veten nxerrja vetem pak ze kishte qene duke kaluar lemi kusheriri dhe kishte degjuar ishte afruar kishte par me kishte fotografuar dhe kishte ikur por pas 2 dite erdhi ne shtepi tek un dhe me preki by… time i thash ngadal cben ma tregoi foton dhe me kercnoi se do ti.. per te vazhduar leximin e plot kliko ne reklam….

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400