Vajza nxjerr blof djalin, nuk kishte menduar “detajin e rëndësishëm” për Shën Valentin. Ja mesazhet

07:15 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

Nesër është dita e Shën Valentinit dhe duket se kanë filluar përgatitjet mes të dashuruarve.

Mirëpo, për djemtë duket të jetë pak më e vështirë sepse duhet të mendojnë në detaje gjithçka, sepse nëse nuk e bëjnë, mund të dalin blof.

Pikërisht si ky djalë, i cili ka marrë një mesazh nga e dashura për nesër.

Kjo e fundit e pyet nëse ka gjetur hotelin, por…djali nuk është treguar aq “i kujdesshëm”.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400