VIDEO +18/ Dy të rinj nuk njohin limite sex të çmendur në hyrje të pallatit

17:46 / E enjte, 19 Tetor 2017

 

 

Ky çift i pacipë ka lënë rrjetin gojëhapur.

Çifti i dashuruar mesa duket nuk mund të priste derisa të ktheheshin në shtëpi, në mënyrë që të kryenin marrëdhënie seksuale, por i janë “futur punës” në rrugë.

Madje pa e vrarë fare mendjen për kë po shikonte apo për kamerat e sigurisë që filmonin.

Ngjarja është filmuar në Buenos Aires. Por gjithçka mesa duket ka zgjatur vetëm 20 sekonda, pasi dikush i ka bezdisur në intimitetin e tyre.

Video është bërë virale dhe ka shkaktuar reagime të forta.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400