VIDEO +18 përfundon në rrjet, ajo tenton vetëvrasjen: Fshiheni, bëjeni për fëmijët e mi!

09:07 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

Ajo video duhet të mbetej në smartphone-in e djalit që e filmoi, duke qëndruar një sekret intim mes tyre. Por, imazhet e nxehta që tregojnë një çift nga Napoli që bën seks ka përfunduar në rrjet, duke shtyrë në dëshpërim gruan protagoniste. Ajo, vejushë e re e dy fëmijëve, me banim në komunën italiane “San Giuseppe Vesuviano”, nga turpi, tentoi vetëvrasjen, shkruan sot “Il Messaggero”.

Për këtë, miqtë e gruas, së fundmi i janë drejtuar emisionit “La Radiazza”, në Radio Marte, duke i kërkuar drejtuesit, Gianni Simioli, të lëshojë një apel audiencës duke u kërkuar atyre që e kishin videon në celular apo PC, ta fshinin dhe mos ta shpërndanin. Në këtë mënyrë, do evitohej që të bëhej virale.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400