VIDEO/ Këngëtarja i tregon të gjitha gjatë

22:35 / E martë, 10 Janar 2017

 

Një këngëtare as nuk ia kishte idenë se përse turma nisi papritur të ulërinte.

Në fakt, asaj i kishte rënë veshja e pjesës së sipërmet duke dalë topless. Ndërsa ajo vazhdonte performancën, turma ishte e papërmbajtshme.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400