I vjedhin celularin dhe ndjek hajdutin me GPS, e pabesueshme kush ia kishte marrë çfarë ndodh më pas

09:44 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

Një i ri, të cilit i kishin vjedhur celularin, nuk u ka besuar syve kur ka parë se kush kishte qenë hajduti i vërtetë.

Ngjarja është regjistruar në Peru në Amerikën e Jugut.

Pasi kërkoi më shumë se një orë e gjysmë duke përdorur GPS, viktima gjeti policin në qendër të qytetit.

Menjëherë, agjentët e rendit filluan një persekutim.

Madje, surpriza nuk ishte vetëm fakti se hajduti ishte polic, por se nuk kishte marrë vetëm atë celular.

Në xhepat e tij ai gjithashtu kishte gjashtë telefona celularë të vjedhur.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400