Audi më të bukur se kjo nuk keni parë (Foto)

10:37 / E shtunë, 07 Janar 2017

 

Falë një ngjyre të mahnitshme, Audi RS7 është ajo çfarë ne quajmë madhështore.

 

PP-Performance kishte modifikuar Audi RS7, që ka 735 kuaj-fuqi dhe e kishte bërë atë një “bishë” të vërtetë – duke lënë gojëhapur shumë njerëz.

Me motorin e fuqishëm dhe një sistem të avancuar të vozitjes, vetura arrin që për pak sekonda të kapë 100kmh.

Por, ajo çfarë të bie në sy më së shumti është ngjyra mahnitëse dhe trupi tërheqës i veturës. Se si duket vetura shihni fotot më poshtë:

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400