Çfarë është kjo gjë në karrige të Mark Zuckerbergut? (Foto)

00:29 / E enjte, 12 Prill 2018

 

Senatorët amerikanë të martën për rreth pesë orë e kishin bërë “shoshë” Mark Zuckerbergun me pyetje, rreth skandalit me vjedhjen e të dhënave.

Dhe përveç pyetjeve të shumta dhe të llojllojshme, përdoruesve të shumtë të mediave sociale u ka bërë përshtypje një gjë e pazakontë.

Siç thuhet më tej, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për kohën kur njeriu i parë i Facebook-ut gjatë gjithë kohës ishte i ulur në një karrige lëkure, në të cilën gjithashtu gjendej edhe një jastëk shtesë, 10 centimetra i trashë.

Sipas mediave, në ditët e fundit, ai ka analizuar dhe planifikuar çdo detaj të kësaj dëshmie të madhe para politikanëve amerikanë, duke deklaruar se Zuckerberg ishte gjithashtu i përgatitur edhe “Për gjëra të tjera”.

Gjithsesi, në mediat sociale qarkullojnë supozime të shumta, një prej të cilëve është se jastëku është vendosur që Zuckerberg, rreth 170 metra i gjatë, “të duket më i fuqishëm

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400