Dalin detaje të reja në Samsung Galaxy Note 9

00:41 / E premte, 13 Prill 2018

 

Galaxy Note 9 duhet të ketë një ekran më të madh se më parë dhe të ketë një bateri më të fortë.

Ne kishim raportuar që Samsung Galaxy Note 9 mund të lëshohej në korrik ose gusht, sepse Galaxy S9 nuk po shitet ashtu siç pritet. Tani, sipas Sammobile, detaje të mëtejshme mbi modelin e ri Samsung Samsung janë zbuluar .

Përveç një sensori të gjurmëve të gishtave në ekran, duhet të ketë një ekran 6.4 inç dhe një baterish 4000 mAh , e cila është dukshëm më e fuqishme se më parë.

Një bateri më e fuqishme është gjithashtu pak më e madhe dhe deri më tani ka qenë gjithmonë një problem per Samsung. Kështu, këto janë kryesisht thashetheme.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400