Dështon Samsung, i dërgon kontakteve të gjithë fotografitë personale

10:07 / E mërkure, 04 Korrik 2018
Një anomali po shkakton shqetësim në mesin e përdoruesve të telefonave Samsung pasi një përdorues tha se fotografitë e tij ishin dërguar tek e dashura e tij pa e ditur.

Problemi doli të mërkurën kur ai tregoi historinë e tij në Reddit.

“Celulari im S9 + i dërgoi të dashurës sime të gjitha fotografitë pa dijeni ndërkohë që isha duke fjetur. Pse duhet të ndodhë dicka e tillë?”, shkruajti ai.

Komenti i tij hapi debat në Reddit ku shumë persona filluan me spekulimet e tyre. Njëri thoshte se kjo anomali mund të conte në fundin e disa romancave. Kompania Samsung në Australi konfirmoi se ka filluar hetimi për këtë rast.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400