A e dini çfarë ndodh nëse tentoni ta bllokoni Mark Zuckerbergun në Facebook?

10:59 / E shtunë, 31 Dhjetor 2016

 

Mark Zuckerberg – miliarderi dhe pronari i Facebook, nuk mund të bllokohet në Facebook.

Nëse mendoni se kjo s’mund të ndodh, atëherë thjeshtë provoni ta bllokoni atë në Facebook dhe do të ju shfaqet ky mesazh:

Në kuptimin e plotë të fjalës nuk mund ta bllokoni Mark Zucerkberg-un pasi që Facebook është ‘festa’ e tij dhe ai ua ndalon ta përjashtoni atë nga festa e tij.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400