Fotot e rrjedhura tregojnë Xiaomi Mi Mix 3

11:39 / E shtunë, 07 Korrik 2018
Kuadri i smartphone Xiaomi do të jetë edhe më i ngushtë, përveç kësaj, kamera e përparme duhet të jetë e fshehur.

Prezantimi i Xiaomi Mi Mix 3 është me sa duket i pashmangshëm. Përveç një fotoje promo të telefonit të mençur , një foto ka zbuluar pamjen e Xiaomi Mi Mix 3, transmeton lajmi.net.

Ekrani i smartphone është i rrethuar vetëm nga një kornizë e hollë.

Përveç dizajnit është ende pak i njohur nga brendësia. Ai ndoshta duhet të vihet në Snapdragon 845 të Qualcomm dhe pajisjet e zakonshme të lartë. Një prezantim pritet në dy muajt e ardhshëm, nisja e tregut është planifikuar për në shtator.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400