Hidhini një sy iPhone X

01:43 / E martë, 07 Nëntor 2017

 

Momenti që të gjithë prisnim erdhi. Apple sapo hodhi në treg iPhone X dhe do jetë e vlefshme që këtë të premte dhe më tej, pasi nuk mund të presim më shumë. Mendimet tona? Është një telefon që nuk do ju zhgënjejë.

Ka një ekran të madh dhe të bukur, madje më i bukuri nga të gjithë iPhonet e tjerë. Të gjitha aplikacionet janë në funksion perfekt dhe ID të funksionon me anë të formës së fytyrës.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400