Instagram në të ardhmen mund të realizoi thirrje me zë dhe video

14:21 / E shtunë, 03 Mars 2018

 

Instagram në një të ardhme të afërt mund të kryejë audio dhe video thirrje.

Kështu është zbuluar në një kodë ku ka referenca të mjaftueshme për të filluar të besojmë se diçka e tillë është plotësisht e mundur.

Ekspertët vlerësojnë se kjo mundësi e Instagram do të godas rrjetet tjera që ofrojnë këtë shërbim pasi që popullariteti i Instagram është rritur dukshëm.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400