Ja çfarë i ndodh iPhone 7 nëse e lini pa kasë për tre muaj (Foto)

20:14 / E premte, 30 Dhjetor 2016

 

iPhone 7 i ri i Apple duket me të vërtetë shumë më i mirë se iPhone 6 që erdhi para tij.

Ajo çfarë i mahniti përdoruesit e Apple ishte dizajni në trupin e celularit, që ishte shumë më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim.

Ngjyra e re e zezë e iPhone është diçka që nuk e kemi parë më parë në një celular metalik.

Kur e nxjerr nga kutia, ky celular duket me të vërtetë i mrekullueshëm. Por si duket disa muaj më vonë? Është koha që ta zbuloni!

Në një fotografi të publikuar në Twitter, shihet një ‘Jet Black’ iPhone 7 i përdorur pa kasë mbrojtëse për tre muaj rresht – dhe pa rënë në tokë, pa u përzier me gjëra që mund ta gërvishtin, thjeshtë duke e përdorur me duar.

Rezultati: Jo mirë. Shikojeni:

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400