Ja çka është kërkuar më së shumti në Google gjatë vitit 2016 (Video)

10:08 / E martë, 03 Janar 2017

 

Videoja me titull “Google – Year In Research 2016 ” ne mund të shohim se 2016 ishte një vit plot ngjarje të trishtueshme, si lufta në Alepo, por edhe ngjarje të lumtura si Lojërat Olimpike në Londër.

Ajo na kujton të gjithë njerëzit e mëdhenj që na lanë vitin e kaluar, por shumë ngjarje politike si Bregzit, zgjedhjen për president të Shteteve të Bashkuara, prania e Justin Trudeau Paradës së Krenarisë …Megjithatë, ajo që kalon nëpër të gjithë video është se dashuria dhe njerëzimi është diçka që nuk ka afat dhe diçka që pavarësisht nga çdo gjë ka qenë e pranishme në mënyrë të vazhdueshme gjatë gjithë vitit …

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400