Ja si ngjyroset Lamborghini me ngjyrë ari (Video)

14:25 / E shtunë, 07 Janar 2017

 

Keni qenë kureshtar ndonjëherë se si aplikohet një ngjyrë speciale në një super-veturë?

E pra, nëse keni qenë, kjo video nga Custom Wrap Design në Majami është për ju.

Kompania mori një Lamborghini Aventador Roadster dhe e ngjyrosi me ngjyrë ari, për t’ju treguar njerëzve se si bëhet kjo punë, transmeton Gazeta Express.

Se si ngjyroset Lamborghini me këtë lloj ngjyre, mund ta shihni videon më poshtë:

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400