Kamera GoPro i mbijeton llavës (video)

07:43 / E premte, 10 Nëntor 2017

Kamerat GoPro kanë reputacion të shkëlqyeshëm kur bëhet fjalë për qëndrueshmërinë dhe rezistencë, ndërsa mund të përdoret edhe në situata ekstreme.

GoPro tash mund të jetë rezistuese edhe ndaj llavës, gjë të cilën mund ta shihni edhe në video.

Duket se edhe pavarësisht asaj se është djegur, kamera GoPro vazhdon të funksionojë, ndërsa kartela SD ka mbetur e paprekur.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400