Kjo është data e prezantimit të Galaxy S9

00:42 / E premte, 26 Janar 2018

 

Samsung Galaxy S9 do të dalë më 25 shkurt.

Kompania koreano-jugore ka dërguar ftesat për eventin, të quajtur Unpacked, që do të mbahet në Barcelonë pikërisht muajin e ardhshëm.
Aty do të dalë për herë të parë dhe smartphone i radhës.

Samsung ka postuar dhe një video të shkurtër të Twitter, ku fokusohet tek kamera e pajisjes.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400