Ky është telefoni i ri iPhone X Plus (FOTO)

11:34 / E mërkure, 28 Shkurt 2018

 

Telefonat e rinj pritet të godasin raftet këtë vjeshtë.

“IPhone më i madh ndonjëherë”, do të ketë një ekran 6.5 inç dhe besohet të jetë koduar me emrin “D33” brenda kompanisë, përcjell albeu.com

Fotot e reja janë publikuar gjatë fundjavës që pretendojnë të përshkruajnë ekranin gjigant të iPhone.

Fotot e para u shfaqën në forumet MacX, por u fshinë më vonë.

Thuhet se ekrani mund të përdoret për një model të ardhshëm, të quajtur iPhone X Plus.

Image result for X PLUS

Image result for X PLUS

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400