Lenovo më 20 mars prezanton telefonin e ri

00:21 / E premte, 09 Mars 2018

 

Një paralajmërim i ri thotë se Lenovo më 20 mars do të publikojë telefonin e ri.

Një zyrtar i kompanisë shpërndau fotografinë paralajmëruese në rrjetet sociale.

Krahas datës, aty shihet se telefoni do të jetë i linjës S.

Telefoni, i cili pritet të quhet S5, ka bateri 6000mAh.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400