LG njofton daljen në treg të G7 One

20:07 / E martë, 28 Gusht 2018

LG ka njoftuar daljen në treg të G7 One, celularin e saj të parë Android One.

G7 One ka 4GB RAM dhe 32GB hapësirë ruajtëse, edhe pse ka hapësirë për kartë SD. Bateria është 3.000mAh.

LG thotë se G7 One do të ofrohet në një “çmim të jashtëzakonshëm”, por nuk e dimë se çfarë kupton me këtë, transmeton top channel.

Ky celular do të prezantohet në IFA 2018 në Berlin, këtë javë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400