Samsung së shpejti debuton me Notebook 9, Notebook 9 Pen dhe Samsung 7 Spin

00:47 / E premte, 16 Shkurt 2018

 

Brenda pak ditësh Samsung do të debutojë me Notebook 9, Notebook 9 Pen dhe Samsung 7 Spin.

Pajisjet e reja kompania jugkoreane fillimisht i ka shfaqur në Consumer Electronics Show 2018 muajin e kaluar.

Së pari këto modele të reja të netbook-vë do të jenë në dispozicion në tregun amerikan e më pas do të vijnë edhe në tregjet tjera, duke përfshi edhe ato evropiane.

Notebook 9, Notebook 9 Pen dhe Samsung 7 Spin do të jenë me dizajn më të hollë dhe më të lehtë sesa modelet paraprake.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400