Samsung sjell reklamën e re: Tallet me iPhone qysh nga koha kur është lansuar për herë të parë (Video)

01:42 / E mërkure, 08 Nëntor 2017

 

Gjiganti Samsung dje ka lansuar reklamën e re ku kryesisht është përqendruar në të metat e produktit iPhone qysh nga lansimi i parë.

Reklama 1-minutëshe përfshin një djalosh të ri i cili vazhdimisht rritet duke u ndjerë i pakënaqur me produktin iPhone, transmeton Telegrafi.

Në vitin 2007, djaloshi fillimisht shprehet i pakënaqur me iPhone për mungesën e hapësirës për t’i ruajtur fotografitë.

Në vitin 2013 djaloshi shihet duke u mahnitur nga karakteristikat interesante të një celulari (Samsung) që e posedon një vajzë që sapo e ka njohur, ndërsa në vitin 2015 shihet duke pritur në radhë në shi për një produkt tjetër nga Apple.

Samsung gjithashtu tallet edhe me iPhone ku në vitin 2016 nuk kishte qenë rezistent ndaj ujit.

Në fund, djaloshi, i irrituar nga fakti se duhet të blejë pajisje shtesë për kufjet e tij të celularit dhe nga gjëra tjera, vendos të heqë dorë nga iPhone për të blerë Samsung Galaxy Note 8.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400