Sekretet e telefonit që duhet ti përdorni tani

01:48 / E diell, 05 Nëntor 2017

 

Të gjithë jemi përdorues të telefonave. Disa kanë smartphone, disa më të thjeshtë, por e rëndësishmja është që të gjithë navigojmë në internet në të.

 

Është e pamundur të dish të gjitha mënyrat dhe triket pasi telefonat janë bërë më të avancuar dhe zhvillohen përditë.

Kemi sjellë disa këshilla për përdoruesit e IOS dhe Android që do ju ndihmojnë më shumë.

Bllokoni reklamat

Paswordet e wirlessit

Krijoni përgjigjet për telefonatat e humbura

Audio timer

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400