Më shumë emoji për 2018!

04:07 / E shtunë, 12 Gusht 2017

 

Javën që kaloi revista amerikane ”Cosmopolitan” bëri një parashikim të emoji të reja që do dalin për vitin 2018.

Por mesa duket të tjera do shtohen. Dhe disa nga ato janë vërtetë të çmendura. Hidhini një sy

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400