Si ta pastroni mbrojtësen e telefonit tuaj me vetëm një produkt

11:37 / E shtunë, 07 Janar 2017

 

Mbrojtësja e telefonit tuaj ndotet, sado qe ju mundoheni ta ruani nga papastërtitë. Të gjithë ata që kanë telefona të mençur, janë përballur me këtë problem, ndërsa tani kemi zgjidhjen për këtë problem.

 

Gjërat që ju nevojiten:

Ujë të ngrohtë, aq sa mund ta durojnë duart tuaja

Sodë të bukës

I përzieni këto dyja bashkë, dhe pastaj me një brushë ose sfungjer, e pastroni mbrojtësen tuaj të telefonit

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400