Do ta dashuroni SnapChat

02:58 / E shtunë, 12 Gusht 2017

 

Snapchat sapo ka lançuar risinë e fundit, një palë syze që me siguri do t’u pëlqejnë të gjithëve. Bëhet fjalë për një palë syze të cilat duken njësoj si syze dielli, por me të cilat do të mund të xhironi video për t’i ndarë në aplikacionin Snapchat.

Syzet quhen Spectacles, brenda të cilave është instaluar një telekamerë me të cilën mund të regjistroni çfarëdo që shihni, pa qenë e nevojshme të përdorni duart

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400