Tani mund të shihni se sa njerëz po shikojnë profilin tuaj!

11:59 / E shtunë, 03 Shkurt 2018

Kjo nuk është në dispozicion ende për të gjithë përdoruesit e rrjetit social popullor, por kjo është padyshim e mundur për të gjetur se sa herë profili juaj është shikuar.

Instagram është duke testuar një funksion të ri, Vizitat nw profil e cila ju lejon për të gjetur se sa herë profili juaj është parë në shtatë ditët e fundit. Numri i vizitave shfaqet në krye të informacionit të profilit, prandaj është e vështirë të harrosh atë, por kjo do të shfaqet vetëm tek ju.

Ky opsion aktualisht është në dispozicion vetëm për disa përdorues, jo të gjithë, sepse është akoma në fazën e testimit. /Indeksonline/

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400