Tastiera “Gray” e Apple është jashtëzakonisht e shtrenjtë në eBay

01:14 / E shtunë, 06 Janar 2018

 

Fansat e Apple duhet të harxhojnë mijëra dollarë në tastierë në eBay thjesht për të pasur një tastier gri nga Apple.

iMac Pro i ri nga Apple, i cili është në dispozicion prej $ 5000 (dhe mund të kushtojë deri në $ 13,000), me siguri mund të rifinancohen – për shembull, nëse shitni pjesë të aksesorëve të tij në eBay.

Portali i teknologjisë zbuloi në eBay versionin gri të tastierës magjike, Magic Mouse 2 dhe një trackpad magjik rreth 1750 dollarë amerikanë. Versioni i bardhë i aksesorëve do të arrinte në rreth 337 dollarë. Çmimet fillestare për versionin gri, megjithatë, zakonisht fillojnë të paktën 750 $, transmeton lajmi.net.

Apple ka qenë gjithmonë e njohur me dizajnuesit. Megjithatë, preferenca për pajisje gri është e vështirë për t’u shpjeguar.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400