Beg Rizaj dhe Mirsad Ndrecaj kur e kallin tankun sllavo-maqedon

11:12 / E premte, 10 Nëntor 2017

 

Beg Rizaj dhe Mirsad Ndrecaj në një video të publikuar në internet shihen kur e sulmojnë një tanke maqedonase, shkruan Gazeta InfoPress.

Pas sulmi duket qartë se teksa merr flaken kjo tanke sllavo maqedonase.

Pas këtij sulmi kanë mbetur të vrarë disa maqedonas.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400