Dalin pamjet e tmerrshme nga aksidenti tragjik ku e humbi jetën 18 vjeçari

10:11 / E martë, 22 Maj 2018

Një aksident me fatalitet ka ndodhur mbrëmë në rrugën Prishtinë – Ferizaj. Policia ka konfirmuar se në aksidentin në fshatin Llapnasellë, ka humbur jetën një person dhe dy të tjerë janë lënduar.

Mësohet se viktimë e këtij aksidenti është A.V 18 vjeçar, ndërsa dy personat e lënduar janë dërguar për tretman mjekësor, transmeton Magazina.al

Magazina.al, ka siguruar edhe pamjet e këtij aksidenti tragjik të cilat mund t’i shihni në videon më poshtë:

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400