Dramë në Malin Sharr: Zhduken 19 serbë në Luboten (Video)

08:19 / E hëne, 13 Nëntor 2017

 

Një dramë e vërtetë ka ndodhur në Malin Sharr, në të cilën 19 qytetarë serbë humbën në Luboten.

Për 18 orë janë humbur rreth Malit Sharr në mot të keq dhe mjegull të dendur, përcjell TetovaSot.

Shtatë alpinistë maqedonas shkuan për të kërkuar përmes Malit Sharr dhe pas pesë orëve ata arritën me sukses që t’i gjenin të zhdukurit serbë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400