E madhe: Shihni se si hendbollistet e Kosovës kërcejnë Shotën midis Beogradit (Video)

13:28 / E hëne, 26 Mars 2018

 

Vashat kosovare të kombëtares së henbollit udhëtuan në Beograd për t’u ndeshur me Serbinë në eleminime, por që shteti serb nuk e lejojë kombëtaren të luaj me Kosovën, dhe si pasojë u përjashtua nga Federata evropiane e Hendbollit dhe humbi ndeshjen në tavolinë 20:00. Por, vashatr kosovare as që ju tremb syri dhe midis Beogradit vallëzonin vallen e Shotës, shkruan Gazeta InfoPress.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400