Falja e gjaqeve në Drenicë, i pranishëm ishte edhe Adem Jashari (VIDEO)

09:59 / E hëne, 05 Mars 2018

 

Sot bëhen 20 vjet që nga rënia heroike e familjes Jashari, megjithatë, në vazhdën e faljeve të gjaqeve në Drenicë, ajo që bie në sy ishte edhe prezenca e komandantit legjendar Adem Jashari.

Në këtë falje e iniciuar nga Anton Çeta, shumë familje shqiptare i shtrinë dorën njëra tjetrës, duke falë gjakun.

Për më shumë ja pamjet e publikuara më poshtë ku dhe mund të shihni komandantin legjendar si pjesë e publikut.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400