Fëmijët u shpëtuan nga pellgu pasi kanë luftuar për dy minuta në ujë

18:40 / E hëne, 13 Nëntor 2017

 

 

Një video qe po qarkullon në youtube shifen dy fëmijë që hynë në një pellg dhe pasi që kanë luftuar 2 minuta me ujin duke mos e ditur rrezikun qe i pret, megjithatë për fatin e tyre të mirë, një person i vëren se ata gjinden në rrezik dhe pahezituar ju del në ndihmë duke i nxjerr nga uji.

për më shumë ndiqni aktin heroik të këtij njeriu në videon si më poshtë:

http://kosovaexpress.info/wp-content/uploads/2017/11/Footage-Children-saved-from-pond-after-struggling-for-two-minutes-in-water.mp4?_=1

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400