Kësi nuse nuk keni parë asnjëherë, tejet energjike e kallë dasmën

18:56 / E premte, 17 Gusht 2018

Videot e nuseve që vallëzojnë janë zakonisht “të qeta” dhe të bukura.

Mirëpo, kemi edhe raste kur nuset janë pak më “të gjalla” dhe “të çmendura”.

Një video në Facebook shfaq vallëzimin e rrallë të një nuseje me tupanë.

Për më shumë, ndiqeni videon.

https://www.facebook.com/2109483205962196/videos/1785821524868145/?t=0

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400