Kjo është femra më e fortë në botë, shikoni çfarë force ka

22:44 / E enjte, 23 Gusht 2018

Demi Bagby është një atlete e fitnesit dhe një bodybuildere nga San Diego, SHBA.

Ajo njihet në botë për trupin e saj të fortë dhe fuqinë e madhe që ka.

Në një video të fundit të publikuar në Facebook, tregohet më së miri se sa e fortë është ajo, transmeton Gazeta Express.

Shikoni se çfarë mund të bëjë ajo:

Super Strong Workout

She is unreal! Super strong workout 😍💪Credit: IG: demibagby https://goo.gl/pXG3J1

Publiée par R1L sur Mercredi 22 août 2018

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400