Komandanti gjerman i KFOR-it, oficerit serb: 30 minuta për tërheqje nga Prizreni

12:21 / E shtunë, 06 Janar 2018

 

Në një video të publikuar, tregohet hyrja e ushtarëve të KFOR-it në Kosovë në kohën e luftës.

Në këtë video, komandanti gjerman i KFOR-it i thotë një oficeri serb se i kanë vetëm 30 minuta kohë për tu tërhequr nga Prizreni, përcjell Bota sot.

Ofceri serb kërkon sqarime nga ai, por tashmë komandanti ka filluar numërimin

DRAMATIKE

VIDEO-HISTORI: KOMANDANTI GJERMAN I KFOR-IT, OFICERIT SERB: I KENI 30 MINUTA AFAT PËR TËRHEQJE NGA PRIZRENI…OFICERI SERB KËRKON SQARIME, KOMANDANTI GJERMAN FILLON T'I NUMËROJË MINUTAT…MBETËN EDHE 28 MINUTA…

Publié par PortaliOnline sur jeudi 4 Janvier 2018

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400